Odposlech iPhone

Náš Odposlech iPhone je kompatitilní se všemi telefony iPhone, včetně nejnovějších modelů. Sledování iPhone nebylo nikdy jednodušší. Odposlechy pro iOS nabízíme ve dvou variantách. 

Odposlech iPhone LITE, který umožňuje sledování SMS, GPS polohy, výpisů hovorů, sledování fotografií, adresáře a historie webu.
Odposlech iPhone PRO, navíc umožňuje odposlech hovorů, či okolí telefonu. Podporuje také sledování Skype, či Facebook Messengeru.Seřadit

Jak odposlech iPhone funguje

Odposlech iPhone je nutné nejprve fyzicky nainstalovat do telefonu, kde následně běží jako skrytá aplikace, kterou není možné nikde v telefonu najít. Odposlech poté v iPhone shromažďuje veškeré požadované informace a následně je odesílá na zabezpečený server, kde si je můžete kdykoliv prohlédnout.

Instalace odposlechu do telefonu iPhone

Před instalací si ověřte, jakou verzi iOS v telefonu máte. Pro nainstalování odposlechu do iPhone je nutné provést tzv. jailbreak, čímž odemknete telefon pro aplikace mimo Apple Store. Ve chvíli, kdy je jailbreak hotov, můžete odposlouchávací aplikaci do iPhone nahrát. Náš odposlech je kompatibilní s iOS 4.x, iOS 5.x, i iOS 6.x

K instalaci odposlechu do iPhone není potřeba propojovat telefon s PC. Stačí mít u sebe připravený cílový telefon, kód licence, a SIM kartu či WiFi síť s internetem.

Odesílání dat

Odposlech iPhone postupně v telefonu shromažďuje požadované informace, které v různých intervalech odesílá na zabezpečený server, kde si je můžete kdykoliv prohlédnout. Záznamy jsou komprimovány, takže při průměrném měsíčním provozu nepřesáhne počet odeslaných dat 5 MB.

Kompatibilita odposlechu iPhone

Náš odposlech pro iPhone je kompatibilní se všemi verzemi iOS.

Funkce odposlechu

Odposlech iOS nabízí celou řadu funkcí a nabízíme ho ve dvou úrovních.

Odposlech iPhone LITE

  • sledování výpisu hovorů
  • odposlech SMS (příchozí i odchozí)
  • sledování polohy telefonu
  • sledování webové historie
  • sledování fotografií z iPhone

Odposlech iPhone PRO navíc nabízí

  • odposlech právě probíhajících hovorů
  • odposlech okolí telefonu

 

Využití odposlechu iOS

Odposlech mobilu vám pomůže odhalit nevěru, nachytat podvádějící zaměstnance, či ohlídat nezbedné děti. Odposlech telefonu  vám zajistí, že již budete mít jasno. Včasné využití odposlechu mobilu vám může ve firmě ušetřit mnohonásobně více peněž, je jeho pořizovací cena. Stejně tak odposlech mobilu může pomoci odhalit, že se vaše dítě zapletlo se špatnout partu ještě včas

Přihlášení

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Speciální přání


captcha image