Řešení nejčastějších problémů

PROBLÉM: Nedaří se stáhnout audio záznamy hovorů do PC

 • ŘEŠENÍ: 
  Přihlašte se do svého účtu a z menu vyberte položku "Call Recording Details" (v české verzi "Záznamy hovorů Details". Následně se vám zobrazí výpis provedených hovorů a vedle každého záznamu je v jedné kolonce nápis "Play" a v druhé "Download". Pravým tlačítkem myši klikněte na "Download" a z nabídky vyberte "Uložit cíl jako" a následně vyberte umístění ve vašem PC, kam chcete soubor uložit.

PROBLÉM: Stažené soubory nelze přehrát

 • PŘÍČINA: Máte nainstalovaný špatný přehrávač
  Pro přehrání audio souborů je nutné stáhnout například přehrávač GOM Player (možno stáhnout přímo v odkazu). Ve chvíli kdy GOM player nainstalujete, tak ho stačí zapnout a stisknout klávesy CTRL+O a následně vybrat soubor, který chcete přehrát.

PROBLÉM: GPS lokace se nezaznamenává

 • PŘÍČINA: GPS funkce je v telefonu vypnuta
  Sledovací aplikace pouze přejímá informace, které dostane z GPS modulu v telefonu. Ve chvíli, kdy je GPS modul v cílovém telefonu vypnutý, pak z něj není možné získat informace. Ptáte-li se, proč aplikace sama neaktivuje GPS modul, tak je to tím, že při zapnutém GPS modulu nelze bohužel eliminovat ikonku GPS na displeji, která by byla ve chvíli, kdy má být GPS zakázána velmi podezřelá. V tuto chvíli funguje alespoň záložní funkce "Cell location" ("Poloha telefonu"), která zobrazuje přibližnou polohu zjištěnou podle vysílacích věží operátorů.

PROBLÉM: Z mého účtu na serveru zmizely data, je možné je nějak získat zpět?

 • PŘÍČINA: Server neslouží jako úložiště data jsou průběžně promazávána
  Důležitá data je nutné průběžně stahovat ze serveru do vašeho počítače. Jakmile jsou data již jednou vymazána, tak je není možné žádným způsobem obnovit.

PROBLÉM: Na server se přestaly nahrávat všechny data

 • PŘÍČINA 1: Telefon nemá připojení k internetu
  Mobilní telefon je mimo signál, nebo jsou na něm vypnuté datové služby. Ve chvíli, kdy telefon nemá přístup k internetu, tak není možné data na server odesílat.
 • PŘÍČINA 2: Aplikace z telefonu byla odstraněna
  Aplikaci je v tomto případě nutné, znovu do telefonu nahrát.

PROBLÉM: Při zobrazení GPS lokace v účtu se po pár vteřinách mapa překryje chybovou hláškou

 • PŘÍČINA: Google blokuje stránky, které na něj systematicky odkazují
  Do doby než se nám podaří s Googlem vyjednat podmínky spolupráce je nutné buď stihnout se v rychlosti podívat na lokaci dříve, než se hláška objeví nebo si jednoduše otevřít stránku https://maps.google.cz/ a do ní zkopírovat souřadnici ze sloupce "Zeměpisná šířka" následně vložit mezeru a potom vložit souřadnici ze sloupce "Zeměpisná délka" a stisknout enter.

Přihlášení

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Speciální přání


captcha image